Galatasaray'dan rakiplerine sosyal medyada büyük fark.

Galatasaray sosyal medyada Fenerbahçe'den 1,35 Beşiktaş'tan ise 2,17 kat daha büyük.




 22 Mayıs 2018 itibariyle Süper Lig'deki takımların sosyal medya takipçi sayıları şöyle;

KulüpTwitterFacebookInstagramToplam
Galatasaray8.430.00012.848.7254.600.00025.878.725
Fenerbahçe6.440.0009.520.4783.100.00019.060.478
Beşiktaş3.790.0005.984.9312.100.00011.874.931
Trabzonspor1.650.000941.007290.0002.881.007
Bursaspor665.000579.99093.3001.338.290
Konyaspor232.000228.01071.500531.510
Göztepe202.000161.95289.100453.052
Antalyaspor183.00039.34030.200252.540
Kayserispor94.50026.57727.300148.377
Başakşehir77.40080.91054.500212.810
Sivasspor74.100241.17840.600355.878
Çaykur Rizespor54.500289.91425.600370.014
Ankaragücü28.700218.68026.900274.280
Kasımpaşa24.80033.16814.20072.168
Yeni Malatyaspor22.30014.10813.70050.108
Erzurumspor17.50057.168074.668
Akhisar16.70064.73918.40099.839
Alanyaspor14.10028.46614.20056.766